Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CY7C1414KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1414KV18-300BZXC |
| Fabrikant | Cypress Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | NO WARRANTY |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CY7C1414KV18-300BZXC PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CY7C1414KV18-300BZXC |
| Merk: | Cypress Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Cypress Semiconductor |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Synchronous, QDR II |
| geheugen grootte: | 36Mb (1M x 36) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 300 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
| toegangstijd: | - |
| spanning - voeding: | 1.7V ~ 1.9V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 165-LBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 165-FBGA (13x15) |
| CY7C1625KV18-300BZXC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1308 Meer over bestellen |
|
| AS7C4096A-20JCN | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36SOJ | 977 Meer over bestellen |
|
| 23A1024-I/SN | IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD I/O 8SOIC | 1586 Meer over bestellen |
|
| IS61WV20488BLL-10TLI | IC SRAM 16MBIT PAR 44TSOP II | 1717 Meer over bestellen |
|
| CY7C131-55JI | DUAL-PORT SRAM, 1KX8, 55NS | 995 Meer over bestellen |
|
| CHS34C02HU4I-GT4 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8UDFN | 871 Meer over bestellen |
|
| M24C02-FDW6TP | IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP | 943 Meer over bestellen |
|
| CY62148G30-45ZSXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II | 848 Meer over bestellen |
|
| S34ML04G100BHA000 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63BGA | 1024 Meer over bestellen |
|
| BR25G320FJ-3GE2 | IC EEPROM 32KBIT SPI 20MHZ 8SOPJ | 2359 Meer over bestellen |
|
| BR93H46RF-2CE2 | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOP | 3463 Meer over bestellen |
|
| CY27C010-90WC | UVPROM, 128KX8, 90NS CDIP32 | 1180 Meer over bestellen |
|
| 71V65803S150BQI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 982 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11122 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.70000 | $17.7 |
| 10 | $16.41466 | $164.1466 |
| 25 | $15.83434 | $395.8585 |
| 50 | $15.44059 | $772.0295 |
| 136 | $13.52344 | $1839.18784 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.