Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 25C160-I/SN |
| LIXINC Part # | 25C160-I/SN |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 25C160-I/SN PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 25C160-I/SN |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | EEPROM |
| technologie: | EEPROM |
| geheugen grootte: | 16Kb (2K x 8) |
| geheugen interface: | SPI |
| klok frequentie: | 3 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 5ms |
| toegangstijd: | - |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| MT58L64L18FT-8.5 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP | 873 Meer over bestellen |
|
| S26KL128SDABHM030 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 24FBGA | 925 Meer over bestellen |
|
| 24LC64T-E/SN | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 4226 Meer over bestellen |
|
| IS61WV5128EDBLL-10TLI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 805 Meer over bestellen |
|
| IS64LF12836A-7.5B3LA3 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA | 997 Meer over bestellen |
|
| BR24G32FJ-3GTE2 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOPJ | 1005 Meer over bestellen |
|
| CAT24C03VP2I-GT3 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN | 36995 Meer over bestellen |
|
| S29GL064N90FAI040 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA | 819 Meer over bestellen |
|
| 28C17A-15I/L | 16K (2K X 8) CMOS EEPROM | 817 Meer over bestellen |
|
| CY7S1041G30-10BVXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 800 Meer over bestellen |
|
| M25P20-VMN6PB | IC FLASH 2MBIT SPI 75MHZ 8SO | 879 Meer over bestellen |
|
| FM24CL64B-GTR | IC FRAM 64KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 973 Meer over bestellen |
|
| 23A512T-E/ST | IC SRAM 512KBIT SPI/QUAD 8TSSOP | 1000 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10908 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.87000 | $0.87 |
| 25 | $0.83998 | $20.9995 |
| 100 | $0.80649 | $80.649 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.