Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | IS42S32160F-6TL-TR |
| LIXINC Part # | IS42S32160F-6TL-TR |
| Fabrikant | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC DRAM 512MBIT PAR 86TSOP II |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | IS42S32160F-6TL-TR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | IS42S32160F-6TL-TR |
| Merk: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | DRAM |
| technologie: | SDRAM |
| geheugen grootte: | 512Mb (16M x 32) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 167 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
| toegangstijd: | 5.4 ns |
| spanning - voeding: | 3V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 86-TSOP II |
| CAT28F512HI-90 | IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32TSOP | 1838 Meer over bestellen |
|
| 24AA08HT-I/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 974 Meer over bestellen |
|
| M95040-DRMN8TP/K | IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8SO | 2919 Meer over bestellen |
|
| CY7C0831AV-133BBI | DUAL-PORT SRAM, 128KX18, 4NS | 1014 Meer over bestellen |
|
| CY7C1019CV33-12ZXCT | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP II | 970 Meer over bestellen |
|
| CY7C1361C-133AXC | NO WARRANTY | 1198 Meer over bestellen |
|
| CYD09S72V-133BBI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 484FBGA | 1868 Meer over bestellen |
|
| CY7C1370BV25-133AC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 1032 Meer over bestellen |
|
| S25FL128LDPMFI000 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 967 Meer over bestellen |
|
| MB85RS16NPN-G-AMEWE1 | IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON | 989 Meer over bestellen |
|
| CY7C168A-35PC | STANDARD SRAM, 4KX4, 35NS, CMOS | 15757 Meer over bestellen |
|
| IS43R86400E-6TLI-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II | 921 Meer over bestellen |
|
| CY7C1565KV18-550BZXC | NO WARRANTY | 992 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10936 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.26500 | $11.265 |
| 1500 | $11.26500 | $16897.5 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.