Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CY62157H30-45BVXIT |
| LIXINC Part # | CY62157H30-45BVXIT |
| Fabrikant | Cypress Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CY62157H30-45BVXIT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CY62157H30-45BVXIT |
| Merk: | Cypress Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Cypress Semiconductor |
| serie: | MoBL® |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Asynchronous |
| geheugen grootte: | 8Mb (512K x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 45ns |
| toegangstijd: | 45 ns |
| spanning - voeding: | 2.2V ~ 3.6V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 48-VFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 48-VFBGA (6x8) |
| S29GL128P11FFI013 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA | 875 Meer over bestellen |
|
| STK22C48-SF45 | IC NVSRAM 16KBIT PARALLEL 28SOIC | 995 Meer over bestellen |
|
| IS43TR81280B-15GBL | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 78TWBGA | 979 Meer over bestellen |
|
| 7140LA35P | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 48DIP | 956 Meer over bestellen |
|
| MT48LC8M16A2P-7E IT:G | IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II | 884 Meer over bestellen |
|
| MT48LC8M8A2P-75 IT:G | IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II | 959 Meer over bestellen |
|
| MTFC4GLGDM-AIT Z TR | IC FLASH 32GBIT MMC 153TFBGA | 979 Meer over bestellen |
|
| 71321SA25PF8 | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP | 968 Meer over bestellen |
|
| IS61LP6436A-133TQ-TR | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP | 944 Meer over bestellen |
|
| STK14CA8-RF25ITR | IC NVSRAM 1MBIT PARALLEL 48SSOP | 912 Meer over bestellen |
|
| S25FL129P0XMFV003M | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 800 Meer over bestellen |
|
| AT49BV162AT-70TU | IC FLASH 16MBIT PARALLEL 48TSOP | 852 Meer over bestellen |
|
| MT46V64M8BN-6 IT:F TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60FBGA | 970 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10888 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.