Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AT24C64-10PI-2.5 |
| LIXINC Part # | AT24C64-10PI-2.5 |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AT24C64-10PI-2.5 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AT24C64-10PI-2.5 |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | EEPROM |
| technologie: | EEPROM |
| geheugen grootte: | 64Kb (8K x 8) |
| geheugen interface: | I²C |
| klok frequentie: | 400 kHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 10ms |
| toegangstijd: | 900 ns |
| spanning - voeding: | 2.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| AT29LV020-15JU | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC | 854 Meer over bestellen |
|
| JS28F128P33TF70A | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP | 971 Meer over bestellen |
|
| 71342LA35PF | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 64TQFP | 970 Meer over bestellen |
|
| W25Q128FVEIP | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 938 Meer over bestellen |
|
| IDT6116LA45SOGI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC | 841 Meer over bestellen |
|
| MT29F1T08EMHAFJ4-3RES:A TR | IC FLASH 1TB PARALLEL 132VBGA | 889 Meer over bestellen |
|
| M25P05-AVMP6TG TR | IC FLASH 512KBIT SPI 8VDFPN | 921 Meer over bestellen |
|
| MX25U51245GMI0A | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOP | 877 Meer over bestellen |
|
| 7024S55J | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 864 Meer over bestellen |
|
| W25X10AVSNIG | IC FLASH 1MBIT SPI 100MHZ 8SOIC | 857 Meer over bestellen |
|
| MT28F320J3BS-11 ET TR | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA | 894 Meer over bestellen |
|
| AT24C16A-10TU-2.7 | IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP | 983 Meer over bestellen |
|
| 70V9079L7PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 894 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10928 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.