Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AT49F040-12PC |
| LIXINC Part # | AT49F040-12PC |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AT49F040-12PC PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AT49F040-12PC |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | FLASH |
| technologie: | FLASH |
| geheugen grootte: | 4Mb (512K x 8) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 50µs |
| toegangstijd: | 120 ns |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TC) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 32-DIP (0.600", 15.24mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 32-PDIP |
| DS1245WP-150 | IC NVSRAM 1MBIT PAR 34PWRCAP | 849 Meer over bestellen |
|
| IS46TR16128BL-15HBLA1 | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA | 955 Meer over bestellen |
|
| 7134LA25JI8 | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC | 949 Meer over bestellen |
|
| TC58CVG1S3HRAIG | IC FLASH 2GBIT SPI 104MHZ 8WSON | 885 Meer over bestellen |
|
| CY7C1414AV18-167BZI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA | 907 Meer over bestellen |
|
| IS43TR16128B-107MBLI-TR | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA | 871 Meer over bestellen |
|
| M24256-BHRDW6TP | IC EEPROM 256KBIT I2C 8TSSOP | 816 Meer over bestellen |
|
| IDT71256L20Y8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 910 Meer over bestellen |
|
| 70V25L20PF8 | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 910 Meer over bestellen |
|
| IDT70824L25PF | IC RAM 64KBIT PARALLEL 80TQFP | 950 Meer over bestellen |
|
| 70V25S20PF | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 981 Meer over bestellen |
|
| IS42S16100E-7BLI | IC DRAM 16MBIT PARALLEL 60TFBGA | 969 Meer over bestellen |
|
| CY7C1329S-166AXC | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP | 857 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10823 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.