Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| LIXINC Part # | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| Fabrikant | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78TWBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | IS43TR85120A-125KBL-TR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| Merk: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | DRAM |
| technologie: | SDRAM - DDR3 |
| geheugen grootte: | 4Gb (512M x 8) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 800 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 15ns |
| toegangstijd: | 20 ns |
| spanning - voeding: | 1.425V ~ 1.575V |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 95°C (TC) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 78-TFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 78-TWBGA (9x10.5) |
| 7134SA35J8 | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC | 867 Meer over bestellen |
|
| S29GL256P11FFIS52 | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 975 Meer over bestellen |
|
| 70261L15PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 879 Meer over bestellen |
|
| 7015S17PF | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 80TQFP | 870 Meer over bestellen |
|
| CY7C1383D-100AXC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 967 Meer over bestellen |
|
| IDT71V256SA20YGI8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 958 Meer over bestellen |
|
| AT49F001-55VI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32VSOP | 870 Meer over bestellen |
|
| MT40A256M16GE-062E IT:B TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 871 Meer over bestellen |
|
| MT49H32M18CSJ-25E:B TR | IC DRAM 576MBIT PARALLEL 144FBGA | 917 Meer over bestellen |
|
| 25LC040A-E/SN16KVAO | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC | 911 Meer over bestellen |
|
| DS28DG02E-3C+ | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 28TSSOP | 982 Meer over bestellen |
|
| CY7C1021B-15VXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ | 919 Meer over bestellen |
|
| LH52256C-70LL | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28DIP | 851 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10989 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.