Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CY7C1021CV26-15VXET |
| LIXINC Part # | CY7C1021CV26-15VXET |
| Fabrikant | Cypress Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CY7C1021CV26-15VXET PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CY7C1021CV26-15VXET |
| Merk: | Cypress Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Cypress Semiconductor |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Asynchronous |
| geheugen grootte: | 1Mb (64K x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 15ns |
| toegangstijd: | 15 ns |
| spanning - voeding: | 2.5V ~ 2.7V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 44-SOJ |
| M29W256GH70ZS6F TR | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 878 Meer over bestellen |
|
| AT45DB041D-SSU | IC FLASH 4MBIT SPI 66MHZ 8SOIC | 906 Meer over bestellen |
|
| 70V631S10PRFI8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 128TQFP | 968 Meer over bestellen |
|
| AT49F001-90TI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 889 Meer over bestellen |
|
| AT27C010L-55JC | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 984 Meer over bestellen |
|
| IDT71V3577SA85BG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 840 Meer over bestellen |
|
| W25Q80BLSNIG TR | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 968 Meer over bestellen |
|
| AT24C04Y1-10YI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8MAP | 954 Meer over bestellen |
|
| CAT24C256ZD2IGT2 | IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8TDFN | 946 Meer over bestellen |
|
| CY7C1512LV18-250BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 919 Meer over bestellen |
|
| 70T659S12DR | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 208PQFP | 996 Meer over bestellen |
|
| M29W400DB55ZE6E | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TFBGA | 987 Meer over bestellen |
|
| IDT71024S12Y8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 966 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10979 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.