Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | IS45VM16800H-75BLA1 |
| LIXINC Part # | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Fabrikant | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | IS45VM16800H-75BLA1 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Merk: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | DRAM |
| technologie: | SDRAM - Mobile |
| geheugen grootte: | 128Mb (8M x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 133 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
| toegangstijd: | 5.5 ns |
| spanning - voeding: | 1.7V ~ 1.95V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 54-TFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 54-TFBGA (8x8) |
| MT28F400B5WP-8 TET TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP I | 829 Meer over bestellen |
|
| W25Q16DWSNIG TR | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 969 Meer over bestellen |
|
| CY14B256L-SZ45XIT | IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC | 868 Meer over bestellen |
|
| IS61NLP102418-250B3I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 831 Meer over bestellen |
|
| 7024S55JI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 986 Meer over bestellen |
|
| MT48LC16M8A2FB-7E:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60FBGA | 890 Meer over bestellen |
|
| S34ML01G100BHA000 | IC FLASH 1G PARALLEL 63BGA | 983 Meer over bestellen |
|
| S29AL008J55TFAR23 | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP I | 857 Meer over bestellen |
|
| FM24V02-GTR | IC FRAM 256KBIT I2C 3.4MHZ 8SOIC | 869 Meer over bestellen |
|
| 70V05S25PF8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP | 932 Meer over bestellen |
|
| IDT71V416S10PHI8 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 804 Meer over bestellen |
|
| STK17T88-RF45TR | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 832 Meer over bestellen |
|
| MT29F64G08CBHGBJ4-3RES:G TR | IC FLASH 64GBIT PARALLEL 132VBGA | 868 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10876 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.