Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AT28HC64B-12TA |
| LIXINC Part # | AT28HC64B-12TA |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC EEPROM 64KBIT PARALLEL 28TSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AT28HC64B-12TA PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AT28HC64B-12TA |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | EEPROM |
| technologie: | EEPROM |
| geheugen grootte: | 64Kb (8K x 8) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 10ms |
| toegangstijd: | 120 ns |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TC) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 28-TSOP |
| 71321LA20J8 | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC | 998 Meer over bestellen |
|
| M93S56-MN6 | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SO | 806 Meer over bestellen |
|
| AT24C01A-10TI-2.7 | IC EEPROM 1KBIT I2C 8TSSOP | 912 Meer over bestellen |
|
| IS42RM32200M-6BLI-TR | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA | 974 Meer over bestellen |
|
| CY7C199C-12VC | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 855 Meer over bestellen |
|
| M27C4002-70C1 | IC EPROM 4MBIT PARALLEL 44PLCC | 866 Meer over bestellen |
|
| AT25128-10PI | IC EEPROM 128KBIT SPI 3MHZ 8DIP | 860 Meer over bestellen |
|
| IDT71V124SA15TY | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 808 Meer over bestellen |
|
| CY7C1380D-167AXCT | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 918 Meer over bestellen |
|
| AT27C512R-12PI | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 845 Meer over bestellen |
|
| AT25256-10PI-1.8 | IC EEPROM 256KBIT SPI 8DIP | 901 Meer over bestellen |
|
| MT29F256G08EECDBJ4-5M:D TR | IC FLASH 256GBIT PAR 132VBGA | 842 Meer over bestellen |
|
| MT29F32G08AFACAWP-IT:C TR | IC FLSH 32GBIT PARALLEL 48TSOP I | 988 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10992 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.