Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 7008L55PFI |
| LIXINC Part # | 7008L55PFI |
| Fabrikant | Renesas Electronics America |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC SRAM 512KBIT PARALLEL 100TQFP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 7008L55PFI PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 7008L55PFI |
| Merk: | Renesas Electronics America |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| geheugen grootte: | 512Kb (64K x 8) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 55ns |
| toegangstijd: | 55 ns |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 100-LQFP |
| apparaatpakket leverancier: | 100-TQFP (14x14) |
| AT49SV322D-80CU | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48CBGA | 844 Meer over bestellen |
|
| MT29F128G08AMAAAC5-Z:A | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 52VLGA | 827 Meer over bestellen |
|
| CG7884AA | IC SRAM MICROPOWER | 835 Meer over bestellen |
|
| M29F400FT55N3F2 TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO | 983 Meer over bestellen |
|
| S99-50314 | IC GATE NOR | 800 Meer over bestellen |
|
| MT28GU512AAA2EGC-0AAT | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64TBGA | 999 Meer over bestellen |
|
| S98WS512P00FW0020 | IC GATE NOR | 834 Meer over bestellen |
|
| 25LC040A/S16K | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ DIE | 885 Meer over bestellen |
|
| AK93C55BH | IC EEPROM 2KBIT SPI 8MSOP | 871 Meer over bestellen |
|
| MT29F8G16ABACAH4:C TR | IC FLASH 8GBIT PARALLEL 63VFBGA | 990 Meer over bestellen |
|
| 47C16-I/S16K | IC EERAM 16KBIT I2C 1MHZ DIE | 903 Meer over bestellen |
|
| M27W101-80K6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 803 Meer over bestellen |
|
| MT46H32M32LFJG-6:A | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 168VFBGA | 865 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10959 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.