Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 93C46B-I/W15K |
| LIXINC Part # | 93C46B-I/W15K |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ DIE |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 93C46B-I/W15K PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 93C46B-I/W15K |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | EEPROM |
| technologie: | EEPROM |
| geheugen grootte: | 1Kb (64 x 16) |
| geheugen interface: | SPI |
| klok frequentie: | 2 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 2ms |
| toegangstijd: | - |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | Die |
| apparaatpakket leverancier: | Die |
| CG7948AA | IC SRAM MICROPOWER | 832 Meer over bestellen |
|
| S99GL512S11TFIV20 | IC FLASH MEMORY NOR | 911 Meer over bestellen |
|
| M27C1001-70C6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 874 Meer over bestellen |
|
| S29PL064J70BFI120E | IC FLASH NOR 48FBGA | 923 Meer over bestellen |
|
| NAND16GW3B6DPA6E | IC FLSH 16GBIT PARALLEL 114LFBGA | 877 Meer over bestellen |
|
| MT41K256M16HA-125 V:E TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 946 Meer over bestellen |
|
| MT51J256M32HF-70:A TR | IC RAM 8GBIT PARALLEL 170FBGA | 839 Meer over bestellen |
|
| 7052L25PQFI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 132PQFP | 869 Meer over bestellen |
|
| CG8332AAT | IC SRAM NONVOLATILE | 920 Meer over bestellen |
|
| JR28F064M29EWLB TR | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TSOP | 938 Meer over bestellen |
|
| MTFC64GAPALNA-AIT TR | EMMC 512GBIT MMC5.1 J58X AT | 882 Meer over bestellen |
|
| MT42L256M32D2LK-25 WT:A TR | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 216FBGA | 965 Meer over bestellen |
|
| CH393-80022 | IC FLASH NOR | 931 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10937 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.