Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | EM6HE08EW3F-10IH |
| LIXINC Part # | EM6HE08EW3F-10IH |
| Fabrikant | Etron Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78FBGA |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | EM6HE08EW3F-10IH PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | EM6HE08EW3F-10IH |
| Merk: | Etron Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Etron Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| soort geheugen: | Volatile |
| geheugen formaat: | DRAM |
| technologie: | SDRAM - DDR3L |
| geheugen grootte: | 4Gb (512M x 8) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | 933 MHz |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 15ns |
| toegangstijd: | 20 ns |
| spanning - voeding: | 1.283V ~ 1.45V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 95°C (TC) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 78-TFBGA |
| apparaatpakket leverancier: | 78-FBGA (9x10.6) |
| AK93C95AF | IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOP | 1000 Meer over bestellen |
|
| MT29F2T08CUCBBK9-37ES:B | IC FLASH 2TB PARALLEL 267MHZ | 925 Meer over bestellen |
|
| 71V30S25TFI8 | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP | 921 Meer over bestellen |
|
| CAT25640VI-GT3E | IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOIC | 935 Meer over bestellen |
|
| M58LR256KT70ZQ5F TR | IC FLASH 256MBIT PAR 88TFBGA | 810 Meer over bestellen |
|
| 7015S15J8/E | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 68PLCC | 921 Meer over bestellen |
|
| VM29LV040B-120JC | IC MEMORY NOR | 900 Meer over bestellen |
|
| MT29TZZZ7D7DKLAH-107 W.9B7 | ALL IN ONE MCP 280G | 988 Meer over bestellen |
|
| MT29F1G16ABBEAH4:E | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 63VFBGA | 997 Meer over bestellen |
|
| MT47H256M8THN-25E:M | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 63FBGA | 837 Meer over bestellen |
|
| CG8370AM | IC PSOC4 | 890 Meer over bestellen |
|
| MT41K256M16TW-17 XIT:P | IC SDRAM 4GBIT 800MHZ 96FBGA | 911 Meer over bestellen |
|
| W29GL128CH9C | IC FLSH 128MBIT PARALLEL 56TFBGA | 943 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10809 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.