Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AT49F008AT-90RI |
| LIXINC Part # | AT49F008AT-90RI |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › geheugen |
| Beschrijving | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AT49F008AT-90RI PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AT49F008AT-90RI |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | geheugen |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| geheugen formaat: | FLASH |
| technologie: | FLASH |
| geheugen grootte: | 8Mb (1M x 8, 512K x 16) |
| geheugen interface: | Parallel |
| klok frequentie: | - |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 50µs |
| toegangstijd: | 90 ns |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 5.5V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 44-SOIC (0.525", 13.34mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 44-SOIC |
| MT35XL256ABA2G12-0AAT | IC FLASH 256MBIT XCCELA 24TPBGA | 963 Meer over bestellen |
|
| MT46H32M32LFCG-6 IT:A TR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 152VFBGA | 985 Meer over bestellen |
|
| MT53D1G32D4NQ-062 WT ES:D | LPDDR4 32G 1GX32 FBGA QDP | 830 Meer over bestellen |
|
| MT53B1DBNP-DC | IC DRAM 200WFBGA | 841 Meer over bestellen |
|
| 7024S17JI8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 823 Meer over bestellen |
|
| MT53D768M64D8SQ-053 WT ES:E TR | IC DRAM 48GBIT 1866MHZ 556VFBGA | 913 Meer over bestellen |
|
| S99-50263 | IC FLASH NOR | 982 Meer over bestellen |
|
| 7050S25PQF | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 132PQFP | 985 Meer over bestellen |
|
| MT29F1T08CLHBBG1-3R:B | IC MLC 128GX8 272VBGA | 983 Meer over bestellen |
|
| MT29C4G48MAZAPAKD-5 IT TR | IC FLASH RAM 4GBIT PAR 137TFBGA | 883 Meer over bestellen |
|
| S29GL064S90BHA043 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA | 914 Meer over bestellen |
|
| M58LR128KT85ZB6E | IC FLASH 128MBIT PAR 56VFBGA | 884 Meer over bestellen |
|
| EDFA364A3MA-GD-F-R TR | IC DRAM 16GBIT PARALLEL 800MHZ | 941 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10872 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.