Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | IRS2106PBF |
| LIXINC Part # | IRS2106PBF |
| Fabrikant | IR (Infineon Technologies) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - poortstuurprogramma's |
| Beschrijving | IC GATE DRV HI-SIDE/LO-SIDE 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | IRS2106PBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | IRS2106PBF |
| Merk: | IR (Infineon Technologies) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - poortstuurprogramma's |
| Fabrikant: | IR (Infineon Technologies) |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| aangedreven configuratie: | High-Side or Low-Side |
| kanaaltype: | Independent |
| aantal chauffeurs: | 2 |
| type poort: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| spanning - voeding: | 10V ~ 20V |
| logische spanning - vil, vih: | 0.8V, 2.5V |
| stroom - piekoutput (source, sink): | 290mA, 600mA |
| invoertype: | Non-Inverting |
| hoge spanning aan de zijkant - max (bootstrap): | 600 V |
| stijg-/daaltijd (typ): | 100ns, 35ns |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| LM5100CSD/NOPB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 823 Meer over bestellen |
|
| TC4626EOE713 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 16SOIC | 963 Meer over bestellen |
|
| FAN3227CMX | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 14173381 Meer over bestellen |
|
| 2DMB51008CC | GATE DRIVER (+15V,-10V) | 1187 Meer over bestellen |
|
| MAX5055BASA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 5692 Meer over bestellen |
|
| BD16952EFV-ME2 | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 24HTSSOP | 8662 Meer over bestellen |
|
| IR2125STRPBF | IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16SOIC | 2289 Meer over bestellen |
|
| LM5104M-TI | HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI | 2743 Meer over bestellen |
|
| IRS21091STRPBF | IRS21091 - GATE DRIVER | 2249 Meer over bestellen |
|
| FAN7383MX | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOP | 918 Meer over bestellen |
|
| LM5107MAX/NOPB | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 1259810876 Meer over bestellen |
|
| TC426MJA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8CERDIP | 888 Meer over bestellen |
|
| TPS28225TDRQ1 | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 3263 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11059 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.42000 | $2.42 |
| 10 | $2.17136 | $21.7136 |
| 100 | $1.74515 | $174.515 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.