Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TC427CPA |
| LIXINC Part # | TC427CPA |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - poortstuurprogramma's |
| Beschrijving | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TC427CPA PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TC427CPA |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - poortstuurprogramma's |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| aangedreven configuratie: | Low-Side |
| kanaaltype: | Independent |
| aantal chauffeurs: | 2 |
| type poort: | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| spanning - voeding: | 4.5V ~ 18V |
| logische spanning - vil, vih: | 0.8V, 2.4V |
| stroom - piekoutput (source, sink): | 1.5A, 1.5A |
| invoertype: | Non-Inverting |
| hoge spanning aan de zijkant - max (bootstrap): | - |
| stijg-/daaltijd (typ): | 30ns, 30ns |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| MAX4428CSA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 1116 Meer over bestellen |
|
| TPS2829DBVRG4 | IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5 | 956 Meer over bestellen |
|
| IXRFD630 | IC GATE DRVR LOW-SIDE 30A | 837 Meer over bestellen |
|
| IR21363JTRPBF | IR21363J - GATE DRIVER | 4757 Meer over bestellen |
|
| MCP14A0155T-E/MNY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8TDFN | 884 Meer over bestellen |
|
| ISL6613BCBZ | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 2263 Meer over bestellen |
|
| MCP14A0454T-E/MNY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8TDFN | 4046 Meer over bestellen |
|
| ISL6614BCB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 1917 Meer over bestellen |
|
| ISL6612BECB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 1377 Meer over bestellen |
|
| TC428CPA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP | 1153 Meer over bestellen |
|
| EMB1412MY/NOPB | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 1759 Meer over bestellen |
|
| TC426EPA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP | 1399 Meer over bestellen |
|
| LM5134BSDX/NOPB | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6WSON | 840 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10979 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.55000 | $1.55 |
| 25 | $1.29151 | $32.28775 |
| 100 | $1.17390 | $117.39 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.