Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SC1205CSTRT |
| LIXINC Part # | SC1205CSTRT |
| Fabrikant | Semtech |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - poortstuurprogramma's |
| Beschrijving | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SC1205CSTRT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SC1205CSTRT |
| Merk: | Semtech |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - poortstuurprogramma's |
| Fabrikant: | Semtech |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| aangedreven configuratie: | Half-Bridge |
| kanaaltype: | Synchronous |
| aantal chauffeurs: | 2 |
| type poort: | N-Channel MOSFET |
| spanning - voeding: | 4.15V ~ 6V |
| logische spanning - vil, vih: | 0.8V, 2V |
| stroom - piekoutput (source, sink): | 3A, 3A |
| invoertype: | Non-Inverting |
| hoge spanning aan de zijkant - max (bootstrap): | 25 V |
| stijg-/daaltijd (typ): | 14ns, 12ns |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SO |
| IXDN502D1T/R | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN | 899 Meer over bestellen |
|
| IRS2332DJTRPBF | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 44PLCC | 823 Meer over bestellen |
|
| LM5111-1MY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 893 Meer over bestellen |
|
| TC4431EJA | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8CERDIP | 889 Meer over bestellen |
|
| IR2106STR | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 821 Meer over bestellen |
|
| IRS21953SPBF | IC GATE DRVR HALF BRD/LOW 16SOIC | 885 Meer over bestellen |
|
| MIC4424BM | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 906 Meer over bestellen |
|
| IR2112-1PBF | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 14DIP | 832 Meer over bestellen |
|
| HIP6602ACBT-T | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 3325 Meer over bestellen |
|
| NCV75215DB001R2G | NCV75215DB001R2G | 928 Meer over bestellen |
|
| NCP51820AMNTWG | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE HI SPD | 4364 Meer over bestellen |
|
| IGD616 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE | 970 Meer over bestellen |
|
| ISL78444AVEZ | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP | 897 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10829 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.