Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM25069PMM-1/NOPB |
| LIXINC Part # | LM25069PMM-1/NOPB |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - hot-swap-controllers |
| Beschrijving | IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM25069PMM-1/NOPB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM25069PMM-1/NOPB |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - hot-swap-controllers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Hot Swap Controller |
| Aantal kanalen: | 1 |
| interne schakelaar(s): | No |
| toepassingen: | General Purpose |
| functies: | Latched Fault |
| programmeerbare functies: | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| spanning - voeding: | 2.9V ~ 17V |
| stroom - output (max): | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Huidige voorraad: | 1.6 mA |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-VSSOP |
| LTC4228CGN-1#PBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 28SSOP | 816 Meer over bestellen |
|
| TPS2398DGKG4 | TPS2398 -48V HOT SWAP CONTROLLER | 925 Meer over bestellen |
|
| MAX5929DEEG+ | HOT-SWAP CONTROLLER | 1632 Meer over bestellen |
|
| ISL6115AIBZ-T | IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC | 847 Meer over bestellen |
|
| TPS2342PFP | POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ | 2223 Meer over bestellen |
|
| LTC1647-1IS8#TRPBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC | 881 Meer over bestellen |
|
| LTC4224IDDB-1#TRMPBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 10DFN | 1247 Meer over bestellen |
|
| MAX5977BETP+ | MAX5977 1V TO 16V, SINGLE-CHANNE | 4584 Meer over bestellen |
|
| MIC2588-1YM-TR | IC HOT SWAP CTRLR -48V 8SOIC | 1542 Meer over bestellen |
|
| HIP1011BCBZA | POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ | 1655 Meer over bestellen |
|
| LTC4242IUHF#TRPBF | IC HOT SWAP CTRLR PCI EXP 38QFN | 943 Meer over bestellen |
|
| LTC4252BIMS-1#PBF | IC HOT SWAP CTRLR -48V 10MSOP | 881 Meer over bestellen |
|
| LTC4234IWHH#PBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 38QFN | 1128 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11891 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.95000 | $2.95 |
| 1000 | $1.36590 | $1365.9 |
| 2000 | $1.27170 | $2543.4 |
| 5000 | $1.22460 | $6123 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.