Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LP8556SQE-E08/NOPB |
| LIXINC Part # | LP8556SQE-E08/NOPB |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - led-stuurprogramma's |
| Beschrijving | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24WQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LP8556SQE-E08/NOPB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LP8556SQE-E08/NOPB |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - led-stuurprogramma's |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| interne schakelaar(s): | Yes |
| aantal uitgangen: | 4 |
| spanning - voeding (min): | 2.7V |
| spanning - voeding (max): | 20V |
| spanning - uitgang: | 16V ~ 34.5V |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 25mA |
| frequentie: | 312kHz, 625kHz, 1250kHz |
| dimmen: | PWM |
| toepassingen: | Backlight |
| bedrijfstemperatuur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 24-WQFN (4x4) |
| TLC5946PW | TLC5946 16-CHANNEL, 12-BIT PWM L | 4938 Meer over bestellen |
|
| CAT4003BTS-T3 | LED DRIVER, 3-SEGMENT, PDSO6 | 42907 Meer over bestellen |
|
| LM2794BL | SWITCHED CAPACITOR REGULATOR | 908 Meer over bestellen |
|
| RT9288AGE | IC LED DRIVER CTRLR DIM SOT23-6 | 971 Meer over bestellen |
|
| TPS61061YZFR | LED DRIVER, 1-SEGMENT, PBGA8 | 105990 Meer over bestellen |
|
| TPS92001D | IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC | 1497 Meer over bestellen |
|
| ISL1902FAZ | LED DRIVER, PDSO24 | 953 Meer over bestellen |
|
| LM27964SQ-A/NOPB | LM27964 WHITE LED DRIVER SYSTEM | 11822 Meer over bestellen |
|
| LP5521TM/NOPB | IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TUSMD | 881 Meer over bestellen |
|
| ISL97672AIRZ-TK | IC LED DRVR LOW DIMMING 20QFN | 876 Meer over bestellen |
|
| TLC59582RTQR | IC LED DRIVER 48CH 56QFN | 924 Meer over bestellen |
|
| MP3331GC-P | SINGLE CHANNEL 2A BOOST WLED DRI | 988 Meer over bestellen |
|
| MP3360DG-LF-P | IC LED DRIVER | 925 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10816 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78452 | $1.78452 |
| 250 | $1.78452 | $446.13 |
| 500 | $1.56146 | $780.73 |
| 1250 | $1.29377 | $1617.2125 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.