Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LC5225S |
| LIXINC Part # | LC5225S |
| Fabrikant | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - led-stuurprogramma's |
| Beschrijving | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LC5225S PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LC5225S |
| Merk: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - led-stuurprogramma's |
| Fabrikant: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Not For New Designs |
| type: | AC DC Offline Switcher |
| topologie: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| interne schakelaar(s): | Yes |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - voeding (min): | 25V |
| spanning - voeding (max): | 400V |
| spanning - uitgang: | - |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 400mA |
| frequentie: | - |
| dimmen: | PWM |
| toepassingen: | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOP |
| SP6686ER-L/TR | IC LED DRIVER RGLTR 400MA 10DFN | 831 Meer over bestellen |
|
| MPQ4425AGQB-AEC1-P | HIGH EFFICIENCY 1.5A, 36V, 2.2MH | 1406 Meer over bestellen |
|
| LM2791LD-L/NOPB | LED DRIVER, 2-SEGMENT, CMOS | 869 Meer over bestellen |
|
| MP3304CDD-LF-Z | IC LED DRIVER | 5979 Meer over bestellen |
|
| MP3307GJ-Z | 2.7V-5.5VIN, 35V, UP TO 2.2MHZ B | 3914 Meer over bestellen |
|
| LT3763EFE#TRPBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP | 3341 Meer over bestellen |
|
| MP4032-1GS | IC LED DRIVER | 855941 Meer over bestellen |
|
| HV9910BNG-G | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16SOIC | 1350 Meer over bestellen |
|
| NCL30082B2DR2G | IC LED DVR CURR MODE 8SOIC | 18452 Meer over bestellen |
|
| MPQ2483ADQ-LF-Z | INDUSTRIAL GRADE, 2.5A/55V PROG | 983 Meer over bestellen |
|
| MAX1576ETG | WHITE LED 1X/1.5X CHARGE PUMP | 39152 Meer over bestellen |
|
| MP1518DJE-LF-Z | IC LED DRIVER | 4000 Meer over bestellen |
|
| TPS61195RUYR | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28WQFN | 868 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10854 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22960 | $1.2296 |
| 1000 | $1.22960 | $1229.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.