Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | IRSM836-035MATR |
| LIXINC Part # | IRSM836-035MATR |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - motorbestuurders, controllers |
| Beschrijving | IRSM836 - INTELLIGENT POWER MODU |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | IRSM836-035MATR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | IRSM836-035MATR |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - motorbestuurders, controllers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| motortype - stappenmotor: | - |
| motortype - wisselstroom, gelijkstroom: | AC, Synchronous |
| functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| uitvoer configuratie: | Half Bridge (3) |
| koppel: | Parallel |
| technologie: | UMOS |
| stap resolutie: | - |
| toepassingen: | Appliance |
| huidige uitgang: | 3A |
| spanning - voeding: | 13.5V ~ 16.5V |
| spanning - belasting: | 400V (Max) |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 36-PowerVQFN |
| apparaatpakket leverancier: | 36-PQFN (12x12) |
| DRV8353RHRGZR | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 852 Meer over bestellen |
|
| L6470HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 28HTSSOP | 14241 Meer over bestellen |
|
| TPIC2060ADFDRG4 | IC MOTOR DRVR 3.3/5/12V 56HTSSOP | 871 Meer over bestellen |
|
| IMC101TT038XUMA1 | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V TSSOP-38 | 2816 Meer over bestellen |
|
| A5984GLPTR-T | IC MTR DRV BIPOLAR 8-40V 24TSSOP | 978 Meer over bestellen |
|
| BU24024GU-E2 | IC MTR DRV BIPLR 2.7-3.6V 85VCSP | 3309 Meer over bestellen |
|
| MC34GD3000EPR2 | IC MOTOR DRIVER 6V-58V 56QFN | 826 Meer over bestellen |
|
| LB11847-E | MOTION CONTROL ELECTRONIC | 1352 Meer over bestellen |
|
| MP6508GF | IC MTR DRV BIPLR 2.7-18V 16TSSOP | 945944 Meer over bestellen |
|
| L99H01XP | IC MOTOR DRVR 6V-28V 36POWERSSO | 900 Meer over bestellen |
|
| ZXBM2004Q16TC | IC MOTOR DRIVER 4.7V-18V 16QSOP | 964 Meer over bestellen |
|
| MCP8025T-115E/MP | IC MOTOR DRIVER 6V-19V 40QFN | 887 Meer over bestellen |
|
| E-L6258EX | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO | 802 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12615 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.13000 | $3.13 |
| 2000 | $3.13000 | $6260 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.