Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MC33HB2002ES |
| LIXINC Part # | MC33HB2002ES |
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - motorbestuurders, controllers |
| Beschrijving | H-BRIDGE, SPI, BRUSHED DC MOTOR |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MC33HB2002ES PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MC33HB2002ES |
| Merk: | NXP Semiconductors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - motorbestuurders, controllers |
| Fabrikant: | NXP Semiconductors |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Active |
| motortype - stappenmotor: | Bipolar |
| motortype - wisselstroom, gelijkstroom: | Brushed DC |
| functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| uitvoer configuratie: | Half Bridge (2) |
| koppel: | SPI |
| technologie: | CMOS |
| stap resolutie: | - |
| toepassingen: | Automotive, DC Motors |
| huidige uitgang: | 10A |
| spanning - voeding: | 5V ~ 28V |
| spanning - belasting: | 5V ~ 28V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount, Wettable Flank |
| pakket / koffer: | 28-VQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 28-HVQFN (6x6) |
| STK673-011-E | STEPPER MOTOR CONTROLLER, 4A, HY | 921 Meer over bestellen |
|
| NJM2624AD# | IC MOTOR DRIVER 4.5V-18V 16DIP | 876 Meer over bestellen |
|
| STK672-632A-E | STEPPER MOTOR CONTROLLER | 28236 Meer over bestellen |
|
| L6205D013TR | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-52V 20SOIC | 86931929 Meer over bestellen |
|
| DRV8353RHRGZT | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 1387 Meer over bestellen |
|
| NCV7708EDWR2G | DOUBLE HEX DRIVER | 939 Meer over bestellen |
|
| DRV8871DDAR | IC MOTOR DRVR UNIPLR 8SO PWRPAD | 19378 Meer over bestellen |
|
| UC2625DW | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28SOIC | 1513 Meer over bestellen |
|
| DRV8805PWPR | IC MTR DRV UNIPLR 8.20V 16HTSSOP | 3181 Meer over bestellen |
|
| BD6360GUL-E2 | IC MTR DRV BIPOLR 2.3-5.5V 15CSP | 3827 Meer over bestellen |
|
| A3992SLPTR-T | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 24SSOP | 4626 Meer over bestellen |
|
| A4915MLPTR-T | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V 28TSSOP | 942 Meer over bestellen |
|
| LV8127T-TLM-H | BRUSH DC MOTOR CONTROLLER | 5799 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11860 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.47000 | $3.47 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.