Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SS30-E |
| LIXINC Part # | SS30-E |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - motorbestuurders, controllers |
| Beschrijving | FAN MOTOR DRIVER |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SS30-E PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SS30-E |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - motorbestuurders, controllers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tray |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| motortype - stappenmotor: | - |
| motortype - wisselstroom, gelijkstroom: | Brushless DC (BLDC) |
| functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| uitvoer configuratie: | Half Bridge (3) |
| koppel: | PWM |
| technologie: | Bi-CMOS |
| stap resolutie: | - |
| toepassingen: | Fan Motor Driver |
| huidige uitgang: | 700mA |
| spanning - voeding: | 2.2V ~ 6V |
| spanning - belasting: | 2.2V ~ 6V |
| bedrijfstemperatuur: | -30°C ~ 95°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 20-WFQFN |
| apparaatpakket leverancier: | 20-VCT (3x3) |
| DRV8889QPWPRQ1 | AUTOMOTIVE STEPPER DRIVER | 2062 Meer over bestellen |
|
| L9958 | IC MTRDRV BIPLR 4.5-5.5V 20PWRSO | 999 Meer over bestellen |
|
| MTD6501D-LC1 | IC MOTOR DRIVER 2V-14V 10MSOP | 992 Meer over bestellen |
|
| IRSM836-024MA | IC MTR DRIVER 13.5V-16.5V 36PQFN | 1359 Meer over bestellen |
|
| L6482HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 38HTSSOP | 1718 Meer over bestellen |
|
| IRMCF343TR | IC MOTOR DRIVER 64MQFP | 862 Meer over bestellen |
|
| TB9101FNG,EL | 2 CHANNEL H-BRIDGE DRIVER FOR DC | 2938 Meer over bestellen |
|
| LV8406T-MPB-E | 2CH FORWARD/REVERSE MOTOR DRIVER | 2285 Meer over bestellen |
|
| BD6792FM-E2 | IC MOTOR DRIVER 18V-30V 28HSOP | 971 Meer over bestellen |
|
| STK5C4-330J1-1-E | IC MOTOR DRIVER | 78877 Meer over bestellen |
|
| TMC2660C-PA | IC MTR DRV BIPOLAR 3.3-5V 44PQFP | 1974 Meer over bestellen |
|
| AMIS30512C5122RG | IC MTR DRVR BIPOLAR 6-30V 24SOIC | 807 Meer over bestellen |
|
| TMC2202-WA-T | IC MTR DRV BIPOLAR 5.5-36V 32QFN | 890 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13335 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.34000 | $1.34 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.