Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LV8549M-TLM-H |
| LIXINC Part # | LV8549M-TLM-H |
| Fabrikant | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - motorbestuurders, controllers |
| Beschrijving | IC MTR DRVR BIPOLAR 4-16V 10MFPS |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LV8549M-TLM-H PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LV8549M-TLM-H |
| Merk: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - motorbestuurders, controllers |
| Fabrikant: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| motortype - stappenmotor: | Bipolar |
| motortype - wisselstroom, gelijkstroom: | - |
| functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| uitvoer configuratie: | Half Bridge (4) |
| koppel: | Parallel |
| technologie: | Bi-CMOS |
| stap resolutie: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| huidige uitgang: | 1A |
| spanning - voeding: | 4V ~ 16V |
| spanning - belasting: | 4V ~ 16V |
| bedrijfstemperatuur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-LSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-MFPS |
| BA6247 | IC MOTOR DRIVER 8V-18V 10HSIP | 929 Meer over bestellen |
|
| LV8827LF-TLM-H | IC MOTOR DRIVER 8V-35V 24VQFN | 990 Meer over bestellen |
|
| TMC4331A-LA | IC MOTOR DRIVER 32QFN | 844 Meer over bestellen |
|
| UC3625NG4 | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28DIP | 853 Meer over bestellen |
|
| A3959SLBTR | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 24SOIC | 998 Meer over bestellen |
|
| A3955SLBTR | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 16SOIC | 967 Meer over bestellen |
|
| A3932SLDTR-T | IC MOTOR DRIVER 18V-50V 38TSSOP | 925 Meer over bestellen |
|
| U209B-MFPG3 | IC MOTOR DRIVER 13V-16.8V 16SO | 840 Meer over bestellen |
|
| TMC4671-ES | IC MOTOR DRIVER MULTIPHASE 76QFN | 974 Meer over bestellen |
|
| TMC5160-TA | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-60V 48TQFP | 860 Meer over bestellen |
|
| DRV3210QPHPRQ1 | IC MTR DRIVER 5.3V-28.5V 48HTQFP | 814 Meer over bestellen |
|
| NCP5426SN13T1 | IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP | 895 Meer over bestellen |
|
| LM628N-6/NOPB | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 28DIP | 987 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10957 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.