Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ISL6730BFUZ |
| LIXINC Part # | ISL6730BFUZ |
| Fabrikant | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - pfc (correctie van de arbeidsfactor) |
| Beschrijving | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ISL6730BFUZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ISL6730BFUZ |
| Merk: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - pfc (correctie van de arbeidsfactor) |
| Fabrikant: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| modus: | Continuous Conduction (CCM) |
| frequentie - schakelen: | 64kHz |
| huidig - opstarten: | 106 µA |
| spanning - voeding: | 15V ~ 20V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-MSOP |
| UC2854BQ | 1.5A, 120KHZ BIPOLAR, PQCC20 | 6122 Meer over bestellen |
|
| LT1248CS#TRPBF | IC PFC CTR AVERAGE 300KHZ 16SOIC | 822 Meer over bestellen |
|
| UCC2819APWR | UCC2819A BICMOS POWER FACTOR PRE | 2395 Meer over bestellen |
|
| UCC2818MDREP | IC PFC CTR AVERAGE 220KHZ 16SOIC | 2863 Meer over bestellen |
|
| L4981BD | IC PFC CTR AVER CURR 100KHZ 20SO | 1661 Meer over bestellen |
|
| L6563ATR | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SO | 910 Meer over bestellen |
|
| UC2852N | UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG | 6415 Meer over bestellen |
|
| NCP1910A65DWR2G | POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT | 2916 Meer over bestellen |
|
| UC3854NG4 | UC3854 HIGH POWER FACTOR PRE-REG | 889 Meer over bestellen |
|
| UCC28516DW | UCC28516 ADVANCED PFC/PWM COMBIN | 17360 Meer over bestellen |
|
| ISL6730BFUZ-T | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP | 821 Meer over bestellen |
|
| PFS7525H | IC PFC CTRLR CCM 123KHZ 16ESIP | 808 Meer over bestellen |
|
| TEA19162T/2J | IC PFC CTRLR DCM 134KHZ 8SO | 952 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10851 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.35270 | $1.3527 |
| 1960 | $1.30297 | $2553.8212 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.