Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TPS2500DRCR |
| LIXINC Part # | TPS2500DRCR |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - schakelaars voor stroomverdeling, belastingsdrivers |
| Beschrijving | IC PWR SWITCH N/P-CH 1:2 10VSON |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TPS2500DRCR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TPS2500DRCR |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - schakelaars voor stroomverdeling, belastingsdrivers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| soort schakelaar: | USB Switch |
| aantal uitgangen: | 2 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:2 |
| uitvoer configuratie: | High Side or Low Side |
| uitvoertype: | N/P-Channel |
| koppel: | Logic |
| spanning - belasting: | 1.8V ~ 5.25V |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | Not Required |
| stroom - output (max): | 1.4A |
| rds aan (typ): | 80mOhm |
| invoertype: | Non-Inverting |
| functies: | Boost Converter, Status Flag |
| fout bescherming: | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, UVLO |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| apparaatpakket leverancier: | 10-VSON (3x3) |
| pakket / koffer: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| MIC2566-0BM | CARDBUS POWER CONTROLLER | 1910 Meer over bestellen |
|
| TPS2061CDGNR | TPS2061C SINGLE CHANNEL, CURRENT | 113495 Meer over bestellen |
|
| TPS2067DRG4 | IC PWR SWTCH N-CH 1:2/1:1 16SOIC | 970 Meer over bestellen |
|
| TND314S-TL-E | INVERTER AND BUFFER DRIVER | 20889 Meer over bestellen |
|
| GLF71325 | 4A NANO POWER LOAD SWITCH | 6976 Meer over bestellen |
|
| BTS500251TADATMA2 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 TO263-7 | 1457 Meer over bestellen |
|
| TBD62003AFWG,EL | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 16SOP | 835 Meer over bestellen |
|
| TPS2065DBVT | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5 | 2987 Meer over bestellen |
|
| TPS2552DDBVT | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-6 | 855 Meer over bestellen |
|
| TBD62786APG | IC PWR DRIVER P-CHAN 1:1 18DIP | 1122 Meer over bestellen |
|
| TPS2033DR | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 3908 Meer over bestellen |
|
| AP2311SN-7 | IC PWR SWITCH P-CH 1:1 6DFN2020 | 855 Meer over bestellen |
|
| AUIPS7091S | BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL | 6907 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10870 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.97000 | $1.97 |
| 3000 | $1.40448 | $4213.44 |
| 6000 | $1.35168 | $8110.08 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.