Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | AP2822CKTR-G1 |
| LIXINC Part # | AP2822CKTR-G1 |
| Fabrikant | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - schakelaars voor stroomverdeling, belastingsdrivers |
| Beschrijving | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | AP2822CKTR-G1 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | AP2822CKTR-G1 |
| Merk: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - schakelaars voor stroomverdeling, belastingsdrivers |
| Fabrikant: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Not For New Designs |
| soort schakelaar: | USB Switch |
| aantal uitgangen: | 1 |
| verhouding - invoer:uitvoer: | 1:1 |
| uitvoer configuratie: | High Side |
| uitvoertype: | N-Channel |
| koppel: | On/Off |
| spanning - belasting: | 2.7V ~ 5.5V |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | Not Required |
| stroom - output (max): | 1A |
| rds aan (typ): | 85mOhm |
| invoertype: | Non-Inverting |
| functies: | Status Flag |
| fout bescherming: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-5 |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| SIP32460DB-T2-GE1 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4WCSP | 869 Meer over bestellen |
|
| ISO8200BQTR | IC PWR DRIVER 1:1 32TFQFPN | 810 Meer over bestellen |
|
| TPS2021DRG4 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 962 Meer over bestellen |
|
| RT9728BHGE | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6 | 16982 Meer over bestellen |
|
| L9733CN | IC PWR DRVR N-CHAN 1:8 PWRSSO28 | 862 Meer over bestellen |
|
| MAX1694EUB+T | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 10UMAX | 13386 Meer over bestellen |
|
| TPS2216DAPR | POWER SUPPLY CIRCUIT, FIXED | 16180 Meer over bestellen |
|
| TPS2097D | TPS2097 0.3A 2.7 TO 5.5V QUAD 4 | 2085 Meer over bestellen |
|
| MIC2548-1YM-TR | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 839 Meer over bestellen |
|
| TPS22916CLYFPR | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 4DSBGA | 2599 Meer over bestellen |
|
| TPS2055ADR | TPS2055A 0.345A, 2.7-5.5V SINGLE | 203126 Meer over bestellen |
|
| ITS4142NHUMA1 | IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 SOT223-4 | 2267 Meer over bestellen |
|
| MAX14914ATE+T | IC PWR SWITCH 1:1 16TQFN | 3537 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 18956 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11334 | $0.11334 |
| 3000 | $0.11334 | $340.02 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.