Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ZNBG2000X10TC |
| LIXINC Part # | ZNBG2000X10TC |
| Fabrikant | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - energiebeheer - gespecialiseerd |
| Beschrijving | IC GENERATOR 2BIAS 2.2V 10-MSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ZNBG2000X10TC PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ZNBG2000X10TC |
| Merk: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - energiebeheer - gespecialiseerd |
| Fabrikant: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| toepassingen: | Bias Controller |
| Huidige voorraad: | 24mA |
| spanning - voeding: | 5V ~ 12V |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 80°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-MSOP |
| PT8A3234PE | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 859 Meer over bestellen |
|
| WM8326GEFL00E/RV | IC REG BUCK 81QFN | 964 Meer over bestellen |
|
| AS3709-BQFM-02 | IC REGULATOR 32QFN | 860 Meer over bestellen |
|
| MAX16922ATPG/V+ | IC DCDC CONV STPDN DL LDO 20TQFN | 912 Meer over bestellen |
|
| PT8A3270PEX | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 954 Meer over bestellen |
|
| LP3906SQ-TKXII/NOPB | IC REG BUCK/LDO DUAL 1.5A 300MA | 986 Meer over bestellen |
|
| MAX5043ETN+T | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN | 810 Meer over bestellen |
|
| MC34PF8100CGEP | IC POWER MANAGEMENT I.MX8QM | 837 Meer over bestellen |
|
| PACVGA200QR | VGA PORT COMPANION 75OHM 24QSOP | 820 Meer over bestellen |
|
| MAX17014AETM+T | IC PWR SUPPLY MULT-OUTP 48TQFN | 5902 Meer over bestellen |
|
| ISL97522IRZ-TK | IC SUPPLY CTRL 4CH TFT-LCD 38QFN | 885 Meer over bestellen |
|
| AT73C213 | IC PWR MGMT FOR MOBILES 32QFN | 941 Meer over bestellen |
|
| U6803B-MFP | IC DRIVER TRPL THERMAL MON 8SOIC | 809 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10956 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.