Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LTC4269IDKD-2#PBF |
| LIXINC Part # | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - power over ethernet (poe)-controllers |
| Beschrijving | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 32DFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LTC4269IDKD-2#PBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - power over ethernet (poe)-controllers |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Controller (PD), DC/DC |
| Aantal kanalen: | 1 |
| vermogen - max: | 25.5 W |
| interne schakelaar(s): | Yes |
| hulp zin: | Yes |
| normen: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| spanning - voeding: | 37.2V ~ 60V |
| Huidige voorraad: | 1.35mA (Max) |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 32-WFDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 32-DFN (7x4) |
| SI3480-A01-GMR | IC POE CNTRL 4/8 PORT 20QFN | 966 Meer over bestellen |
|
| NCP1082DER2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 18216 Meer over bestellen |
|
| LT4275BHDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 1008 Meer over bestellen |
|
| MCZ34670EGR2 | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20SOIC | 929 Meer over bestellen |
|
| TPS2378DDAR | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOPWR | 24511 Meer over bestellen |
|
| LT4294HDD#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 948 Meer over bestellen |
|
| NCP1092DBRG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8TSSOP | 932 Meer over bestellen |
|
| LTC4263IDE#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 14DFN | 4248 Meer over bestellen |
|
| LTC4267CGN-3#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16SSOP | 1132 Meer over bestellen |
|
| LTC4257IDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8DFN | 1842 Meer over bestellen |
|
| SI3471A-A01-IMR | SINGLE ETHERNET PORT 90W 802.3BT | 817 Meer over bestellen |
|
| NCP1090DG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOIC | 2211103 Meer over bestellen |
|
| TPS2388RTQT | IC POE CNTRL 8 CHANNEL 56QFN | 983 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10828 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75474 | $4.75474 |
| 208 | $4.59938 | $956.67104 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.