Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX34440ETLA1+T |
| LIXINC Part # | MAX34440ETLA1+T |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - voedingscontrollers, monitoren |
| Beschrijving | IC PS MANAGER PMBUS 6CH 40TQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX34440ETLA1+T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX34440ETLA1+T |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - voedingscontrollers, monitoren |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| toepassingen: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| spanning - ingang: | - |
| spanning - voeding: | 2.7V ~ 5.5V |
| Huidige voorraad: | 2.5 mA |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 40-TQFN (6x6) |
| LTC2992HDE#TRPBF | IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN | 952 Meer over bestellen |
|
| DS1632 | POWER-FAIL AND RESET CONTROLLER | 5939 Meer over bestellen |
|
| LTC4151IDD-1#PBF | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN | 831 Meer over bestellen |
|
| LTC3766MPUFD#PBF | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN | 866 Meer over bestellen |
|
| LTC2945HUD#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12QFN | 2250 Meer over bestellen |
|
| ISL62392CHRTZ-T | IC PWR SUPPLY CTRLR 28TQFN | 980 Meer over bestellen |
|
| ES1021QI | IC CTRLR HOT SWAP QFN | 923 Meer over bestellen |
|
| LTC2945CUD-1#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12-QFN | 906 Meer over bestellen |
|
| TEA1892TS/1H | IC SECONDARY SIDE CTRLR 6TSOP | 3949 Meer over bestellen |
|
| NCV360SNT1G | IC REG OVLO 20V 5TSOP | 993 Meer over bestellen |
|
| SG3543N | IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 16DIP | 9353 Meer over bestellen |
|
| ADM1168ASTZ-RL7 | SUPER SEQUENCER AND MONITOR WITH | 1435 Meer over bestellen |
|
| LT3804EFE#PBF | IC SECONDARY SIDE CTRLR 28TSSOP | 863 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10965 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.73100 | $3.731 |
| 2500 | $3.45041 | $8626.025 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.