Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | R3116N401A-TR-FE |
| LIXINC Part # | R3116N401A-TR-FE |
| Fabrikant | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - toezichthouders |
| Beschrijving | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | R3116N401A-TR-FE PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | R3116N401A-TR-FE |
| Merk: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - toezichthouders |
| Fabrikant: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| serie: | R3116x |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Voltage Detector |
| aantal bewaakte spanningen: | 1 |
| spanning - drempel: | 4V |
| uitgang: | Open Drain or Open Collector |
| resetten: | Active Low |
| time-out resetten: | 85ms Minimum |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-5 |
| S-1000N17-I4T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 977 Meer over bestellen |
|
| MAX698CPA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 575620 Meer over bestellen |
|
| S-80150ANPF-JDBTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 950 Meer over bestellen |
|
| HIP6502CB-T | IC SUP (CONT FACTORY FOR TECH) | 1981 Meer over bestellen |
|
| BD5249FVE-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF | 933 Meer over bestellen |
|
| MAX691CPE+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP | 759359 Meer over bestellen |
|
| MAX818MCSA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 512179 Meer over bestellen |
|
| ADM693AR-REEL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC | 5439 Meer over bestellen |
|
| MIC2774L-23YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 3873 Meer over bestellen |
|
| S-80813CLNB-B7RT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 846 Meer over bestellen |
|
| MIC2774N-25YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 974 Meer over bestellen |
|
| XC6123A542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 959 Meer over bestellen |
|
| XC6123A442ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 929 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10916 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29203 | $0.29203 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.