Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | S-80143BLPF-JE4TFU |
| LIXINC Part # | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Fabrikant | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - toezichthouders |
| Beschrijving | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | S-80143BLPF-JE4TFU PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Merk: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - toezichthouders |
| Fabrikant: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| serie: | S-801 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Voltage Detector |
| aantal bewaakte spanningen: | 1 |
| spanning - drempel: | 4.3V |
| uitgang: | Push-Pull, Totem Pole |
| resetten: | Active Low |
| time-out resetten: | 65ms Minimum |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 4-SMD, Flat Leads |
| apparaatpakket leverancier: | SNT-4A |
| BU4334F-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4SOP | 919 Meer over bestellen |
|
| XC6122A534MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 891 Meer over bestellen |
|
| MAX6326XR24+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 3475 Meer over bestellen |
|
| ASM810SEURF-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 18956 Meer over bestellen |
|
| MCP1316MT-30HE/OT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 3581 Meer over bestellen |
|
| NCV305LSQ23T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 78987 Meer over bestellen |
|
| R3111Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 423830 Meer over bestellen |
|
| MAX6394US317D2/V+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 18395 Meer over bestellen |
|
| MAX6468XS22D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 1887 Meer over bestellen |
|
| R3112Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 804 Meer over bestellen |
|
| ADM1817-20AKS-RL7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 27844 Meer over bestellen |
|
| MAX6389XS44D3+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 132440899 Meer over bestellen |
|
| MAX6351UVUT+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 3260 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10929 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29192 | $0.29192 |
| 5000 | $0.28599 | $1429.95 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.