Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC6118C43BMR-G |
| LIXINC Part # | XC6118C43BMR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - toezichthouders |
| Beschrijving | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC6118C43BMR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC6118C43BMR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - toezichthouders |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| type: | Voltage Detector |
| aantal bewaakte spanningen: | 1 |
| spanning - drempel: | 4.3V |
| uitgang: | Push-Pull, Totem Pole |
| resetten: | Active Low |
| time-out resetten: | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-25 |
| DS1819CR-10-U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1503 Meer over bestellen |
|
| XC6123C747MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 1000 Meer over bestellen |
|
| XC6122C447MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 963 Meer over bestellen |
|
| R3114K081A-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4DFN | 823 Meer over bestellen |
|
| XC6122C435ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 856 Meer over bestellen |
|
| S-80159BLPF-JFKTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 871 Meer over bestellen |
|
| XC6122E542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 992 Meer over bestellen |
|
| ADM8690ARNZ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 939 Meer over bestellen |
|
| MAX6424UK46+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1892 Meer over bestellen |
|
| R3116Q171C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 817 Meer over bestellen |
|
| MAX6336US20D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 2108 Meer over bestellen |
|
| CAT1022YI-30-GT3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP | 932 Meer over bestellen |
|
| S-80819CLMC-B6ET2U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 830 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10933 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28896 | $0.28896 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.