Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | X40031S14Z-A |
| LIXINC Part # | X40031S14Z-A |
| Fabrikant | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - toezichthouders |
| Beschrijving | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 14SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | X40031S14Z-A PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | X40031S14Z-A |
| Merk: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - toezichthouders |
| Fabrikant: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Multi-Voltage Supervisor |
| aantal bewaakte spanningen: | 3 |
| spanning - drempel: | 1.8V, 2.9V, 4.6V |
| uitgang: | Open Drain or Open Collector |
| resetten: | Active Low |
| time-out resetten: | Adjustable/Selectable |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 14-SOIC |
| ZSM380GTC | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT223 | 945 Meer over bestellen |
|
| MAX16082XR38W+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 971 Meer over bestellen |
|
| MIC811LU TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143 | 822 Meer over bestellen |
|
| MAX16062CTG+ | IC SUPERVISOR 8 CHANNEL 24TQFN | 886 Meer over bestellen |
|
| SM72240MFX-3.08/NOPB | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 896 Meer over bestellen |
|
| MAX6702AYKA+T | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-8 | 870 Meer over bestellen |
|
| MAX6386XS16D3-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 992 Meer over bestellen |
|
| LTC2960HDC-2 | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 8DFN | 946 Meer over bestellen |
|
| XC6109N10ANR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 991 Meer over bestellen |
|
| MAX16072RS24D0+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP | 959 Meer over bestellen |
|
| LTC2935CDC-2 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DFN | 895 Meer over bestellen |
|
| MAX6865UK32D6L+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 821 Meer over bestellen |
|
| MAX6320PUK29DX+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 969 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10829 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.