Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | DS1236AS-5+ |
| LIXINC Part # | DS1236AS-5+ |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - toezichthouders |
| Beschrijving | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | DS1236AS-5+ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | DS1236AS-5+ |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - toezichthouders |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | MicroManager |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | Battery Backup Circuit |
| aantal bewaakte spanningen: | 1 |
| spanning - drempel: | 4.62V |
| uitgang: | Open Drain, Push-Pull |
| resetten: | Active High/Active Low |
| time-out resetten: | 25ms Minimum |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SOIC |
| MAX6384LT28D4+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 929 Meer over bestellen |
|
| ADM6315-44D3ART-RL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 802 Meer over bestellen |
|
| S-1000C25-I4T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 893 Meer over bestellen |
|
| MAX6710NUT+ | IC SUPERVISOR 4 CHANNEL SOT23-6 | 895 Meer over bestellen |
|
| MN13821SDP | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL MINI-3DC | 1000 Meer over bestellen |
|
| MAX6773BTALD4+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TDFN | 836 Meer over bestellen |
|
| CAT1832L | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 952 Meer over bestellen |
|
| ADM1060ARUCS0300R7 | IC SUPERVISOR 7 CHANNEL 28TSSOP | 835 Meer over bestellen |
|
| MAX6326XR27-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 858 Meer over bestellen |
|
| MAX16074RS16D1+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP | 862 Meer over bestellen |
|
| S-80923CNPF-G8TTFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 989 Meer over bestellen |
|
| S-80853CLY-B-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3 | 827 Meer over bestellen |
|
| X5168S8-2.7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 885 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10900 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.