Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TSM1011AIST |
| LIXINC Part # | TSM1011AIST |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsreferentie |
| Beschrijving | IC VREF SERIES 1% 8MINISO |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TSM1011AIST PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TSM1011AIST |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsreferentie |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| referentie type: | Series |
| uitvoertype: | Fixed |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.545V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 1 mA |
| tolerantie: | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz: | - |
| ruis - 10hz tot 10khz: | - |
| spanning - ingang: | 4.5V ~ 28V |
| Huidige voorraad: | 50mA |
| stroom - kathode: | - |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-MiniSO |
| ADR06AKS-R2 | PRECISION 3.0V VOLTAGE REFERENCE | 3405 Meer over bestellen |
|
| TL431BCDRG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% 8SOIC | 809 Meer over bestellen |
|
| REF03GP | 2.5V VOLTAGE REFERENCE | 31559 Meer over bestellen |
|
| REF3440IDBVR | IC VREF SER 4.096V 0.05% SOT23-6 | 1888 Meer over bestellen |
|
| LM385Z-1.2G | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 18685 Meer over bestellen |
|
| LM4040CIM3X-2.5/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 11014 Meer over bestellen |
|
| TL4050C25IDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1681 Meer over bestellen |
|
| AD588TQ/883B | VOLTAGE REFERENCE, 5V, BIPOLAR, | 2834 Meer over bestellen |
|
| LM285AMX-1.2 | VOLTAGE REFERENCE | 3348 Meer over bestellen |
|
| REF3140AIDBZTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 871 Meer over bestellen |
|
| REF02EZ | IC VREF SERIES 0.3% 8CERDIP | 1173 Meer over bestellen |
|
| LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1152 Meer over bestellen |
|
| LM4040D25IDBZT | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 1202 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10898 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11000 | $1.11 |
| 4000 | $0.53424 | $2136.96 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.