Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsreferentie |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LT1389BCS8-4.096#TRPBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsreferentie |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| referentie type: | Shunt |
| uitvoertype: | Fixed |
| spanning - uitgang (min/vast): | 4.096V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 10 mA |
| tolerantie: | ±0.075% |
| temperatuurcoëfficiënt: | 50ppm/°C |
| ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz: | 80µVp-p |
| ruis - 10hz tot 10khz: | - |
| spanning - ingang: | - |
| Huidige voorraad: | - |
| stroom - kathode: | 1 µA |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| MCP1501-30E/SN | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2307 Meer over bestellen |
|
| ISL60002CIH312Z-TK | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 1716 Meer over bestellen |
|
| LT6658BHDE-3#PBF | PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE, | 1071 Meer over bestellen |
|
| MAX6008BESA | VOLTAGE REFERENCE | 2551 Meer over bestellen |
|
| ZTL431AFTA | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT23 | 1072 Meer over bestellen |
|
| LTC6652AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 871 Meer over bestellen |
|
| MAX6034AEXR25-T | VOLTAGE REFERENCE | 18530 Meer over bestellen |
|
| TLV431ACDBVRG4 | IC VREF SHUNT 6V 1% SOT23-5 | 996 Meer over bestellen |
|
| TLVH431AQDBZR | IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3 | 11514 Meer over bestellen |
|
| REF192ESZ-REEL7 | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 6367 Meer over bestellen |
|
| TL431CPWR | TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU | 3212 Meer over bestellen |
|
| MAX6045BEUR-T | LDO VOLTAGE REFERENCES | 20586 Meer over bestellen |
|
| MAX6138CEXR50 | VOLTAGE REFERENCE | 919 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10926 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 2500 | $4.10526 | $10263.15 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.