Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX6035BAUR50+T |
| LIXINC Part # | MAX6035BAUR50+T |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsreferentie |
| Beschrijving | IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX6035BAUR50+T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX6035BAUR50+T |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsreferentie |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| referentie type: | Series |
| uitvoertype: | Fixed |
| spanning - uitgang (min/vast): | 5V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 10 mA |
| tolerantie: | ±0.5% |
| temperatuurcoëfficiënt: | 75ppm/°C |
| ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz: | 68µVp-p |
| ruis - 10hz tot 10khz: | 48µVrms |
| spanning - ingang: | 6.9V ~ 33V |
| Huidige voorraad: | 100µA |
| stroom - kathode: | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-3 |
| LM4128DMF-3.0 | THREE TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 1840 Meer over bestellen |
|
| TL431BIDBZTG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 835 Meer over bestellen |
|
| TLVH431CDBZR | TLVH431 1.5% LOW-VOLTAGE WIDE-OP | 3442 Meer over bestellen |
|
| LM431CCZX | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 855 Meer over bestellen |
|
| LT1004IS8-1.2#TRPBF | IC VREF SHUNT 0.3% 8SOIC | 2950 Meer over bestellen |
|
| ADR5040BRTZ-R2 | PRECISION MICROPOWER SHUNT MODE | 1660 Meer over bestellen |
|
| LM4050CIM3X-4.1/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 842 Meer over bestellen |
|
| LT1461BCS8-3.3#PBF | IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC | 1224 Meer over bestellen |
|
| LM4040DIM3-8.2/NOPB | IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 | 11803 Meer over bestellen |
|
| LT1460EIS8-10#TRPBF | IC VREF SERIES 0.125% 8SOIC | 848 Meer over bestellen |
|
| LTC6652AHMS8-2.5#PBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1601 Meer over bestellen |
|
| MAX6331SUR-T | PROGRAMMABLE RESET IC | 986 Meer over bestellen |
|
| ADR4533ARZ-R7 | IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC | 2938 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 19750 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.91000 | $1.91 |
| 2500 | $0.92400 | $2310 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.