Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LT6654AHS6-2.5#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT6654AHS6-2.5#TRPBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsreferentie |
| Beschrijving | IC VREF SERIES 0.05% TSOT-23-6 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LT6654AHS6-2.5#TRPBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LT6654AHS6-2.5#TRPBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsreferentie |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| referentie type: | Series |
| uitvoertype: | Fixed |
| spanning - uitgang (min/vast): | 2.5V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 10 mA |
| tolerantie: | ±0.05% |
| temperatuurcoëfficiënt: | 10ppm/°C |
| ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz: | 1.5ppmp-p |
| ruis - 10hz tot 10khz: | 2ppmrms |
| spanning - ingang: | 3V ~ 36V |
| Huidige voorraad: | 600µA |
| stroom - kathode: | - |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| apparaatpakket leverancier: | TSOT-23-6 |
| LM4040B25IDBZRG4 | LM4040 PRECISION MICROPOWER SHUN | 3959 Meer over bestellen |
|
| LM336BLPE3-2-5 | IC VREF SHUNT 2% TO92-3 | 2802 Meer over bestellen |
|
| LT1021DIN8-10#PBF | IC VREF SERIES/SHUNT 0.5% 8DIP | 954 Meer over bestellen |
|
| ISL21010DFH310Z-T7A | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 889 Meer over bestellen |
|
| ADR292GT9 | LOW NOISE UPOWER PRECISION V-REF | 1210 Meer over bestellen |
|
| LM4132DMF-3.3/NOPB | LM4132 0.05% 20PPM/C DRIFT PRECI | 23658 Meer over bestellen |
|
| TL4050B50IDBZR | IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3 | 3380 Meer over bestellen |
|
| MAX6160ESA+ | IC VREF SERIES 12.4V 1% 8SOIC | 21817169 Meer over bestellen |
|
| LM4040BEM3-4.1/V+T | IMPROVED PRECISION MICROPOWER SH | 40810 Meer over bestellen |
|
| LT6657AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP | 862 Meer over bestellen |
|
| LM4041EEM3-1.2/NOPB | IC VREF SHUNT 2% SOT23-3 | 22009 Meer over bestellen |
|
| REF43FZ | IC VREF SERIES 0.06% 8CERDIP | 1194 Meer over bestellen |
|
| LT1461CIS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 854 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10837 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.41000 | $6.41 |
| 2500 | $3.49848 | $8746.2 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.