Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX1637EEE+T |
| LIXINC Part # | MAX1637EEE+T |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX1637EEE+T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX1637EEE+T |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| aantal uitgangen: | 1 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 3.15V ~ 5.5V |
| frequentie - schakelen: | 200kHz ~ 300kHz |
| inschakelduur (max): | 96% |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| klok synchronisatie: | Yes |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Enable |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-QSOP |
| LTC3805EDD#PBF | IC REG CTRLR FLYBACK 10DFN | 1471 Meer over bestellen |
|
| LTC3864HMSE#PBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 1122 Meer over bestellen |
|
| XC9220B095MR-G | 16V INPUT STEP-DOWN DCDC CONTROL | 902 Meer over bestellen |
|
| LT8708ILWE#PBF | 80V BIDIRECTIONAL BUCK-BOOST CON | 929 Meer over bestellen |
|
| LM25141RGER | LM25141RGER | 928 Meer over bestellen |
|
| LTC3727LXEUH-1#PBF | HIGH EFFICIENCY, 2-PHASE SYNCHRO | 1091 Meer over bestellen |
|
| LT1950IGN#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 16SSOP | 968 Meer over bestellen |
|
| LTC1435ACG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 16SSOP | 929 Meer over bestellen |
|
| LTC3859ALHFE#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 38TSSOP | 841 Meer over bestellen |
|
| LTC3890HUH#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/SEPIC 32QFN | 940 Meer over bestellen |
|
| LTC7840EFE#TRPBF | DUAL PHASE/OUTPUT NON-SYNCH BOOS | 895 Meer over bestellen |
|
| MAX8541EEE | PWM CONTROLLER | 4780 Meer over bestellen |
|
| LTC3869IGN-2#PBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 3027 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10936 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.86200 | $4.862 |
| 2500 | $4.45659 | $11141.475 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.