Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM25117PSQ/NOPB |
| LIXINC Part # | LM25117PSQ/NOPB |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | IC REG CTRLR BUCK 24WQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM25117PSQ/NOPB PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM25117PSQ/NOPB |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| aantal uitgangen: | 1 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 4.5V ~ 42V |
| frequentie - schakelen: | Up to 750kHz |
| inschakelduur (max): | - |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| klok synchronisatie: | No |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 24-WQFN (4x4) |
| UCC28231DRNT | UCC28231 ADVANCED PWM CONTROLLER | 4850 Meer over bestellen |
|
| LTC3805HMSE-5#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP | 813 Meer over bestellen |
|
| TPS40304DRCR | IC REG CTRLR BUCK 10SON | 3967 Meer over bestellen |
|
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3427 Meer over bestellen |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 958 Meer over bestellen |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 903 Meer over bestellen |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 801 Meer over bestellen |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5982 Meer over bestellen |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2983 Meer over bestellen |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 985 Meer over bestellen |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 993 Meer over bestellen |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1768 Meer over bestellen |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3786 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12107 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 1000 | $2.09440 | $2094.4 |
| 2000 | $1.98968 | $3979.36 |
| 5000 | $1.91488 | $9574.4 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.