Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | UCC3805N |
| LIXINC Part # | UCC3805N |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | UCC3805N PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | UCC3805N |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| aantal uitgangen: | 1 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 3.6V ~ 12V |
| frequentie - schakelen: | 31kHz |
| inschakelduur (max): | 49% |
| synchrone gelijkrichter: | No |
| klok synchronisatie: | No |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Frequency Control |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| UC3844BVD1R2G | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC | 947 Meer over bestellen |
|
| TPS5124DBTRG4 | IC REG CTRLR BUCK 30TSSOP | 843 Meer over bestellen |
|
| UCC28C40QDRQ1 | AUTOMOTIVE BICMOS LOW-POWER CURR | 5002 Meer over bestellen |
|
| MAX5003CSE+ | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 512233 Meer over bestellen |
|
| S-8333AAAC-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 930 Meer over bestellen |
|
| S-8338AAGB-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 811 Meer over bestellen |
|
| MAX16990ATCD/V+ | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN | 1786 Meer over bestellen |
|
| ADP3025JRU-REEL | DUAL OUTPUT POWER CONTROLLER | 11856 Meer over bestellen |
|
| ISL6545AIBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 11701 Meer over bestellen |
|
| ADP1871ARMZ-0.3-R7 | SYNCHRONOUS BUCK CONTROLLER WITH | 9616 Meer over bestellen |
|
| LTC1909-8EG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK SMBUS 28SSOP | 872 Meer over bestellen |
|
| UC2825ADWTRG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 951 Meer over bestellen |
|
| MIC2183YQS-TR | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP | 921 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11154 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.67000 | $3.67 |
| 10 | $3.29762 | $32.9762 |
| 50 | $3.11726 | $155.863 |
| 100 | $2.70162 | $270.162 |
| 500 | $2.29984 | $1149.92 |
| 1000 | $1.93963 | $1939.63 |
| 2500 | $1.84265 | $4606.625 |
| 5000 | $1.77337 | $8866.85 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.