Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | UCC3801D |
| LIXINC Part # | UCC3801D |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | UCC3801D PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | UCC3801D |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| aantal uitgangen: | 1 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 7.4V ~ 12V |
| frequentie - schakelen: | 46kHz |
| inschakelduur (max): | 49% |
| synchrone gelijkrichter: | No |
| klok synchronisatie: | No |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Frequency Control |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| NCP3020ADR2G | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 2106648455 Meer over bestellen |
|
| ISL6535IRZ-TK | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 986 Meer over bestellen |
|
| ISL6545CRZ | IC REG CTRLR BUCK 10DFN | 973 Meer over bestellen |
|
| TLF50281EL | TLF50281 - OPTIREG SWITCHERS (AU | 941 Meer over bestellen |
|
| ISL6740AIVZA-T | IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP | 992 Meer over bestellen |
|
| LTC1625CGN#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SSOP | 954 Meer over bestellen |
|
| CS51022ADBR2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 5507 Meer over bestellen |
|
| MIC2185YM | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 980 Meer over bestellen |
|
| SMBT1108LT1G | SS SOT23 GP XSTR SPCL TR | 117977 Meer over bestellen |
|
| ISL8840AABZ | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC | 897 Meer over bestellen |
|
| S-8338ABCA-P8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8SON | 904 Meer over bestellen |
|
| S-8358B60UA-NRTT2G | IC REG CTRLR BOOST SOT89-3 | 851 Meer over bestellen |
|
| LTC7852IUFD-1#PBF | 6-PHASE BUCK CONTROLLER DRIVES D | 1042 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11024 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.26000 | $3.26 |
| 10 | $2.92415 | $29.2415 |
| 75 | $2.76479 | $207.35925 |
| 150 | $2.39610 | $359.415 |
| 525 | $2.03976 | $1070.874 |
| 1050 | $1.72028 | $1806.294 |
| 2550 | $1.63426 | $4167.363 |
| 5025 | $1.57282 | $7903.4205 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.