Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | UCC28084PW |
| LIXINC Part # | UCC28084PW |
| Fabrikant | Rochester Electronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | UCC28084 CURRENT MODE PUSH-PULL |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | UCC28084PW PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | UCC28084PW |
| Merk: | Rochester Electronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | Rochester Electronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Up/Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Half-Bridge, Push-Pull |
| aantal uitgangen: | 2 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 4.1V ~ 15V |
| frequentie - schakelen: | 200kHz |
| inschakelduur (max): | 49% |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| klok synchronisatie: | No |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Current Limit, Frequency Control |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-TSSOP |
| UCD9220RGZR | SWITCHING REGULATOR, 2000KHZ SWI | 10989 Meer over bestellen |
|
| UCC28C42DG4 | UCC28C42 BICMOS LOW CURRENT 8 PI | 977 Meer over bestellen |
|
| UC2845AD8TR | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC | 4023 Meer over bestellen |
|
| NCP1589AMNTXG | IC REG CTRLR BUCK 10DFN | 141990 Meer over bestellen |
|
| ML4770ESX | CONV DC-DC SINGLE STEP UP 1.8V T | 15994 Meer over bestellen |
|
| S-8521F55MC-BQOT2G | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 | 812 Meer over bestellen |
|
| LTC3879EUD#PBF | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 943 Meer over bestellen |
|
| S-8355Q45MC-OXET2U | IC REG CTRLR BOOST SOT23-5 | 987 Meer over bestellen |
|
| MAX1634CAI | LOW-NOISE POWER-SUPPLY CONTROL | 1061 Meer over bestellen |
|
| LTC3858EUH#PBF | IC REG CTRLR BUCK 32QFN | 1631 Meer over bestellen |
|
| S-8352D20MC-K8FT2U | IC REG CTRLR BOOST SOT23-5 | 866 Meer over bestellen |
|
| NCP4331DR2G | SWITCHING CONTROLLER | 23452 Meer over bestellen |
|
| MAX8545EUB | STEP-DOWN CONTROLLER | 29628 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 18064 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.12000 | $2.12 |
| 10 | $1.90241 | $19.0241 |
| 25 | $1.79848 | $44.962 |
| 150 | $1.55869 | $233.8035 |
| 600 | $1.32689 | $796.134 |
| 1050 | $1.11907 | $1175.0235 |
| 2550 | $1.06312 | $2710.956 |
| 5100 | $1.02315 | $5218.065 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.