Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | E-SG2525AP013TR |
| LIXINC Part # | E-SG2525AP013TR |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | E-SG2525AP013TR PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | E-SG2525AP013TR |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck, Push-Pull |
| aantal uitgangen: | 2 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 8V ~ 35V |
| frequentie - schakelen: | 100Hz ~ 400kHz |
| inschakelduur (max): | 49% |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| klok synchronisatie: | Yes |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Enable, Soft Start |
| bedrijfstemperatuur: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SO |
| MB39A112PFT-G-BND-ERE1 | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 831 Meer over bestellen |
|
| MAX5070BASA | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 865 Meer over bestellen |
|
| RT8108FGSP | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 993 Meer over bestellen |
|
| ISL8104CBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 998 Meer over bestellen |
|
| NCP5425DB | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 870 Meer over bestellen |
|
| MC34060ADR2 | IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC | 831 Meer over bestellen |
|
| L5991A | IC REG CTRLR FLYBACK 16DIP | 828 Meer over bestellen |
|
| LT3753IFE | IC REGULATOR | 958 Meer over bestellen |
|
| LTC3805HMSE#TR | IC REG CTRLR FLYBACK 10MSOP | 804 Meer over bestellen |
|
| MAX16932BATIU/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 837 Meer over bestellen |
|
| AP3586AMTR-G1 | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 847 Meer over bestellen |
|
| UC3845NG | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8DIP | 925 Meer over bestellen |
|
| MAX747ESD+T | IC REG CTRLR 14SOIC | 876 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10848 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.