Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | UCC3800DTRG4 |
| LIXINC Part # | UCC3800DTRG4 |
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Beschrijving | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | UCC3800DTRG4 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | UCC3800DTRG4 |
| Merk: | Texas Instruments |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende controllers |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| uitvoertype: | Transistor Driver |
| functie: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| aantal uitgangen: | 1 |
| output fasen: | 1 |
| spanning - voeding (vcc/vdd): | 6.9V ~ 12V |
| frequentie - schakelen: | 46kHz |
| inschakelduur (max): | 99% |
| synchrone gelijkrichter: | No |
| klok synchronisatie: | No |
| seriële interfaces: | - |
| besturingsfuncties: | Frequency Control |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SOIC |
| MAX1771CSA-T | IC REG CTRLR BST/BUCK-BST 8SOIC | 865 Meer over bestellen |
|
| HIP6311ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC | 810 Meer over bestellen |
|
| LM5642XMT | IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP | 880 Meer over bestellen |
|
| UC3845BNST | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP | 864 Meer over bestellen |
|
| SI9111DY-E3 | IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC | 894 Meer over bestellen |
|
| LTC3856EFE | IC POWER MANAGEMENT | 989 Meer over bestellen |
|
| UC2874DW-1G4 | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC | 825 Meer over bestellen |
|
| LTC3862HGN-2 | IC POWER MANAGEMENT | 926 Meer over bestellen |
|
| ISL6526ACB-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 882 Meer over bestellen |
|
| L6712Q | IC REG CTRLR BUCK 36VFQFPN | 974 Meer over bestellen |
|
| TPS40005DGQG4 | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 976 Meer over bestellen |
|
| ISL6721AB-T | IC REG CTRLR BOOST/FLYBK 16SOIC | 851 Meer over bestellen |
|
| NX2124ACSTR | IC REG CTLR BUCK 8SOIC | 820 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10969 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.