Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MAX17505SATP+T |
| LIXINC Part # | MAX17505SATP+T |
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MAX17505SATP+T PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MAX17505SATP+T |
| Merk: | Maxim Integrated |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Maxim Integrated |
| serie: | Himalaya |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Buck |
| uitvoertype: | Adjustable |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 4.5V |
| spanning - ingang (max): | 60V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 0.9V |
| spanning - uitgang (max): | 54V |
| huidige uitgang: | - |
| frequentie - schakelen: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 20-TQFN (4x4) |
| LTC3112IDHD#PBF | IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN | 3103 Meer over bestellen |
|
| MAX17633BATP+T | IC REG BUCK ADJ 3.5A 20TQFN | 6000 Meer over bestellen |
|
| LM22680MRX-ADJ/NOPB | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 2289 Meer over bestellen |
|
| RT7296AGJ8F | IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-8 | 957 Meer over bestellen |
|
| TPS562219ADDFT | IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8 | 1303 Meer over bestellen |
|
| MIC22600YML-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24MLF | 4385 Meer over bestellen |
|
| MAX5096BATE+T | IC REG BUCK ADJ/5V 600MA 16TQFN | 987 Meer over bestellen |
|
| ADP1111AN-5 | UPWR, STEP-UP/DOWN SWITCHING REG | 2728 Meer over bestellen |
|
| TPS62361BYZHT | IC REG BCK ADJ/PROG 2.5A 16DSBGA | 1448 Meer over bestellen |
|
| TPS543C20RVFR | IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN | 946 Meer over bestellen |
|
| XC9265A371MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 809 Meer over bestellen |
|
| XC9258A36EMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 955 Meer over bestellen |
|
| LTC3608EWKG#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 52QFN | 855 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 15814 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17100 | $2.171 |
| 2500 | $2.03638 | $5090.95 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.