Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | MCP1256T-E/UN |
| LIXINC Part # | MCP1256T-E/UN |
| Fabrikant | Roving Networks / Microchip Technology |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10MSOP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | MCP1256T-E/UN PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | MCP1256T-E/UN |
| Merk: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Roving Networks / Microchip Technology |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Up |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Charge Pump |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 1.8V |
| spanning - ingang (max): | 3.6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.3V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 100mA |
| frequentie - schakelen: | 650kHz |
| synchrone gelijkrichter: | No |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 10-MSOP |
| XC9237C33DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 861 Meer over bestellen |
|
| LTC3406ABES5-2#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 | 979 Meer over bestellen |
|
| AOZ2233CQI-02 | POWER IC EZBUCK | 6887 Meer over bestellen |
|
| RT6211AHGE | IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6 | 962 Meer over bestellen |
|
| MAX5026EUT+T | IC REG BOOST ADJ 260MA SOT23-6 | 7247 Meer over bestellen |
|
| RP400N341A-TR-FE | CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD | 988 Meer over bestellen |
|
| LM2676SD-12/NOPB | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON | 1144 Meer over bestellen |
|
| MAX669EUB | PWM STEP-UP CONTROLLER | 4774 Meer over bestellen |
|
| ISL78235ARZ-T | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 16TQFN | 929 Meer over bestellen |
|
| MIC2571-2YMM | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 867 Meer over bestellen |
|
| LM2597M-5.0 | SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 1.4 | 1071 Meer over bestellen |
|
| MAX77801EWP+T | IC REG BCK BST PROG 2A 20WLP | 1010 Meer over bestellen |
|
| TPS60210DGS | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10VSSOP | 874 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13129 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53000 | $1.53 |
| 2500 | $1.14330 | $2858.25 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.