Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LT3467AIDDB#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT3467AIDDB#TRPBF |
| Fabrikant | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | IC REG MULTI CONFG ADJ 1.1A 8DFN |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LT3467AIDDB#TRPBF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LT3467AIDDB#TRPBF |
| Merk: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| serie: | - |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Boost, Flyback, SEPIC |
| uitvoertype: | Adjustable |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 2.4V |
| spanning - ingang (max): | 16V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.255V |
| spanning - uitgang (max): | 40V |
| huidige uitgang: | 1.1A |
| frequentie - schakelen: | 2.1MHz |
| synchrone gelijkrichter: | No |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| apparaatpakket leverancier: | 8-DFN (3x2) |
| XC9237A2DDMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 829 Meer over bestellen |
|
| LTC3245IDE#TRPBF | IC REG CHARG PUMP ADJ/PROG 12DFN | 920 Meer over bestellen |
|
| S-19933BA-A8T1U7 | IC REG BUCK ADJ 600MA HSNT-8(203 | 987 Meer over bestellen |
|
| LMS3635AQRNLTQ1 | IC REG BUCK ADJ 3.5A 22VQFN | 890 Meer over bestellen |
|
| LTC1046IN8#PBF | IC REG CHARGE PUMP INV 50MA 8DIP | 884 Meer over bestellen |
|
| ADP2107ACPZ-1.5-R7 | 2A STEP-DOWN DC-DC CONVERTER | 11068 Meer over bestellen |
|
| MP6001DN-LF-Z | IC REG MULTI CONFG ADJ 2A 8SOIC | 882 Meer over bestellen |
|
| LT1371CR#TRPBF | IC REG MULT CONFG ADJ 3A D2PAK-7 | 1564 Meer over bestellen |
|
| TL2575HV-12IKV | IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 | 943 Meer over bestellen |
|
| XC9265C401MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 824 Meer over bestellen |
|
| XC9257A2KCMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 918 Meer over bestellen |
|
| TPS54910PWPR | IC REG BUCK ADJ 9A 28HTSSOP | 3245 Meer over bestellen |
|
| LTC3527EUD-1#PBF | IC REG BOOST ADJ DL 16QFN | 1103 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10943 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.97000 | $2.97 |
| 2500 | $2.90301 | $7257.525 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.