Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | XC9141D39CMR-G |
| LIXINC Part # | XC9141D39CMR-G |
| Fabrikant | Torex Semiconductor Ltd. |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Beschrijving | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | XC9141D39CMR-G PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 17 - May 21 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | XC9141D39CMR-G |
| Merk: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - dc dc schakelende regelaars |
| Fabrikant: | Torex Semiconductor Ltd. |
| serie: | XC9141 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| functie: | Step-Up |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| topologie: | Boost |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal uitgangen: | 1 |
| spanning - ingang (min): | 0.65V |
| spanning - ingang (max): | 6V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.9V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| huidige uitgang: | 500mA |
| frequentie - schakelen: | 1.2MHz |
| synchrone gelijkrichter: | Yes |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-25 |
| XC9141A55DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 850 Meer over bestellen |
|
| LMC7660IM | SWITCHED CAPACITOR CONVERTER, 0. | 1407 Meer over bestellen |
|
| R1286K002E-TR | PWM STEP-UP/INVERTING DCDC CONVE | 906 Meer over bestellen |
|
| MIC24045-KDYFL-TR | IC REG BUCK PROG 5A 20FQFN | 5931 Meer over bestellen |
|
| TPS62067DSGT | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WSON | 815 Meer over bestellen |
|
| MAX1683EUK+T | IC REG CHARGE PUMP 2VIN SOT23-5 | 4006 Meer over bestellen |
|
| AOZ6643DI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8DFN | 959 Meer over bestellen |
|
| XC9236C38CMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 899 Meer over bestellen |
|
| ICL7660CUA+ | IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8UMAX | 2025076 Meer over bestellen |
|
| MP2238GD-Z | HIGH-EFFICIENCY, 8A, 18V, SYNCHR | 34805984 Meer over bestellen |
|
| LM2587T-5.0/NOPB | IC REG MULTI CONFG 5V 5A TO220-5 | 1276 Meer over bestellen |
|
| S-8354J20MC-JYFT2G | IC REG BOOST 2V 300MA SOT23-5 | 840 Meer over bestellen |
|
| LT3692EUH#PBF | IC REG BUCK ADJ 3.5A DL 32QFN | 910 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10906 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.